Shady

bolestivé a jiné negativní projevy těla

berete je jako že „to nic není, to přejde“ nebo jako že tělo chce ukázat že něco není v pořádku?

Nejlepší odpověď
dudu

Svým osobním lékařem jsem byl nedávno poučen, že pokud mě ve svých pětašedesáti bolí každé ráno něco jiného, je to celkem v pohodě. Zbystřit pozornost a navšívit doktory je nezbytné tehdy, jestliže se po delší dobu bolesti ozývají na stejném místě a orgánu......

Další odpovědi
zjentek

hodnotný život by měl probíhat bez bolesti a i taková bolest, která tě přímo nenutí na ni nepřetržitě myslet, chce jistě upozornit na různé fyziologické změny. Když důvod bolesti známe, známe tudíž příčinu a to je jistě příznivější, než když důvod bolesti neznáme a nezjišťujeme a podceňujeme tím své zdraví

Slecna_Smrt

Závisí na tom, o které projevy se konkrétně jedná a o jak silné bolesti mluvíte. Bolest je všeobecně přirozená reakce těla na negativní podnět. To znamená, že když Vás něco bolí, je to samozřejmě špatně. Pokud se jedná o krátkodobou bolest, tak bych se nijak neznepokojovala, protože se může jednat o drobné zranění, namožení apod. Pokud Vás něco bolí dlouhodobě, bylo by dobré navštívit lékaře.
Jak psal pan „dudu“, v určitém věku začínají být bolesti častější. Převážně je to z důvodu opotřebení těla (občasné bolesti zad, kloubů atd.).