Black 43

Bolest Ruky

Dobrý den ,chtěl bych se zeptat jak se zbavit bolesti ruky ,bolí mě to na pravé ruce mezi palcem a ukazováčkem při větším stisku nebo pořádném napnutí prstů . Děkuji

Nejlepší odpověď
Danielson

Došlo k zranění to je jasné, nejlepší co bys mohl udělat tak navštívit doktora… jinak to může být natahnutím patřičného svalu, to bývá dost nepříjemná záležitost, stalo se mi to s nohou konkrétně stehnem jak jsem lezl z žebříku :) do 2 týdnů to přejde.

Další odpovědi
Funna

uřezat !