Avatar uživatele
Spiritus

Bojíte se pavouků?

Já z nich mám doslova panickou hrůzu :-!..zrovna mi jeden lezl po noze..v tu ránu byly kalhoty pět metrů ode mě na zemi svlečený…fuj…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, pekynka před 5006 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

pokiaľ ich nie je veľa – nebojím sa, pokiaľ netreba nazabíjam ich, stačí ich odsunúť – presmerovať.
Dokonca v niektorých ázijských krajinách sú nositeľmi šťastia

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pekynka

Rozumím, mě by spolehlivě zabilo, být v místnosti s myší.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Ne nebojím,ale možná za nějakou krátkou dobu bude důvod být na pozoru.Začínají se v našich zeměpisných pásmech objevovat pavouci ze středomoří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

To se máš na co těšit, jedovatá „Zelená vdova“ už je v Čechách, za chvíli přicestuje z Ameriky její sestra „Černá vdova“ a to teprve bude veselo…
To abys začala obcházet obchody s neoprénem nebo skafandry a pomalu zahájila výběr pořádné ochrany.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mirka151

NE nebjojím se pavouků ,mám je ráda ,,asi ,že jsem se nesetkala se zlým pavoukem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
louhra

Ne.Naopak se snažím je chránit.Nebýt pavouků,asi by nás sežrali mouchy a jím podobní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

ne, proč? nechápu, vždyť nic nedělají … bývalý kolega mého tatínka choval tarantule. Tuhle ho jedna hryzla do prstu a marně sháněl protijed, prý nejbližší je ve Francii. Ještě kupodivu žije, asi ho naimpregnovalo celoživotní chlastání

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
morče

Já se teda pavouku bojím a moc,hlavně těch velkejch fuj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andy.vlk

Pavouků se nebojím. Sice vypadají trochu zvláštně, ale nic nedělají tak proč? Myslím si, že jsou to zajímaví a užiteční tvorové. S žádným jedovatým pavoukem jsem se ještě u nás ve volné přírodě nesetkala, ale už jsem o nich slyšela.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Trochu mě děsí ty chlupatý nohy,ale fobií netrpím.Ale jednou jsem byla pod stanem,tma jak v pytli,zívala jsem a pavouk mi spadl do pusy.Rozbourala jsem stan-fuj!:DD.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek