mekous88

Bezdrátová sluchátka

Prosím o radu potřebuji bezdrátová sluchátka pro dědu.Mají plazmovou televizi LG bohužel nemá žádný výstup pro sluchátka.Existuje nějaká jiná možnost.Děkuji Me­kous

Nejlepší odpověď
mosoj

Vytáhnout zvuk ze skartu. Měl by to zvládnout každý zručnější amatér.
Nebo z HDMI.

Další odpovědi
Miroslavst

Já jelikož tkz. domácí kutil bych si poradil takto:
Televizi bych rozdělal, v elektru bych koupil jack zásuvku s vypínačem, rozpojil bych přívod k reproduktoru-ům v televizi a připojil na tuto jack zásuvku. Tu bych instaloval v televizi.
Fungovalo by to tak, že tv by normálně hrála. Jakmile by se do zdířky zapojila sluchátka, vestavěný spinač by rozpojil přívod k reproduktoru-ům a zvuk by šel do sluchátek.

anonym

nemá Vůbec žádný zvukový výstup ?? jakýkoliv zvukový výtup, nemusí to být nutně jack pro sluchátka.