Nikča1994

Betta bojovnice – krmení

Jaké krmení dáváte Bettě bojovnici, zakoupila jsem vločkové krmivo ale to mi rybka dá do tlamy a zároveň vyplivne začínám být trošku zoufalá, nerada bych aby hladověla, poradíte? :(

Nejlepší odpověď
Braník

Pro betty splendens,jelikož je to ryba dravec,jsou nejlepší patentky mražené,koretry,ní­těnky,strouha­né hovězí srdce dobře umyté,
potravu je dobré měnit a nedávat stejné krmivo.
Jako doplnkové krmivo lze použít kvalitní granulát,nebo hrubé vločky od firmy Sak,to betty mají rády.

Další odpovědi
Richie

Já té mé sypu Betta Granulat od Tropicalu. Sou to takový malý oranžový kuličky. Stojí to myslím 60 korun balení a pro jednu vydrží okolo roku.
Doplňuji:
Dá se koupit třeba v Hornbachu nebo každým zverimexu, kde mají betty.

cochee

Ona si na to musí zvyknout, pokud ho předtím nedostávala. (Ryby obecně vydrží hladem velmi dlouho, to ale neznamená, že je nutno ji trápit.)