zjentek

bejvá situace v politice, popsaná níže, běžná i v rozvinutějších zemích??

všeobecně rozšířená tvrzení, že funkce asistentů prezidenta, jako je mluvčí, šéf protokolu, tajemník, šéf kanceláře atd., vykonávaj výhradně homosexuálové, prej byly za p.Klause (kikina) dokonce povinností ..je to pravda?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nejsi náhodou poradce Zemana ?

Další odpovědi
setapouch

Je zvláštní, že toto všeobecně rozšířené tvrzení jsem nikdy nezaznamenal.

ivzez

Spíše bych to viděla na „věeobecně rozšířenou pomluvu“
a ještě jen v některých kruzích.

Já toto „všeobecně rozšířené tvrzení“
čtu poprvé od Vás …

Otázky na sexuální orientaci jsou
v příjímacím řízení nepřípustné.

pondělí

Nejde o to,jestli Klaus je homosexual,jako,že ano,
Ale důležité a pravdivé je,že homosexualové jsou inteligentnější a pracovitější.
Ja to dáno tím,že přiroda někde ubere a jinde přidá.

zjentek

pondělí na hrad!

zjentek

mosoj: takovou otázkou odpoví jedině ten, kdo si pro ukájení chtíče umí vyrobit amarouny ..nezklamals

zjentek

setapouch: tak třeba seš jen slepej a nebo máš prostě strach těma očima koukat ..to je normální a hodně rozšířený ..ta tvrzení to právě nijak nemění a to je prej dobře :)

setapouch

Dovolím si nesouhlasit.