Kanovka

barva na vlasy a umyvadlo

jak se zbavit barvy na vlasy z umyvadla a vany? nic mi na to nefungovalo, ani savo
Doplňuji:
je to tam už dva roky, nezabral ani benzín ani toro (písek)

Nejlepší odpověď
Hlada

Barva se dostala do pórů keramiky a smaltu. To nelze odstranit mechanicky s povrchu. Jediná cesta je odbarvení roztokem nebo plynem. Zkuste nasycený roztok odbarvovače na přiložený hadr. Chtělo by to koncentrovanější chlór, než je v Savu. Podívejte se po nějakých dezinfekčních tabletách nebo Chloraminu. Čím se bělí papír?

Další odpovědi
chudst

… co tedy neco drastictejsiho: benzin?

anonym

Toro – pisek. -iv-

tom004

Používáme >INTO<.Je to koncentovaný přípravek.Detailní návod k použití,je na obalu,a zatím,nezklamal.

AnnMary

Ono se to časem vymyje:))))

Nebo si dej příště pozor ať to nezašpiníš:))) nebo když už se ti to stane, tak to hned umyj:)))

Michálek1245

Jestli je to v pórech, tak je to podle mě hotová záležitost a dostanete to maximálně za pár měsíců běžných užíváním. Hlavně na to nepoužívejte agresivní chemii, abyste si náhodou nepoškodili definitivně povrch umyvadla. To bychom asi nikdo nechtěli. Anebo mrkněte na to, kde se dá koupit nové umyvadlo a rovnou vyměňte. 😉