Sparrow318

barva kosile a kravaty k maturite

Jakou kombinaci si vzit k maturite? Jsem blondak s modryma ocima, sako cerne, na vyber kosile cerna, bila a 3 druhy kravat, ktere mate na obrazku

http://img694­.imageshack.us/im­g694/6215/kosi­le.jpg
http://img861­.imageshack.us/im­g861/4484/kra­vaty.jpg

nic jineho do zitra koupit nestihnu takze chci kombinaci jen z toho co mam k dispozici :D

Nejlepší odpověď
Lucijej

Mně by se nejvíc líbila bílá košile s první kravatou zleva.

Další odpovědi
Katusa

Volila bych bílou kravatu a kravatu první zleva
Doplňuji:
Omlouvam se bilou kosili samozrejme…a kravatu prvni zleva

Drap

Doporučuji bílou košili s prostřední kravatou

MartinR

pokud nemáš partnerku a nejste dohodnutí s kamarádama, tak to záleží na tobě … bílá je tradiční :)

Damiana

Doporučuji ti bílou košili a první kravatu (zleva, tu tmavou s proužkem). Je to (v mezích normy) nejelegantnější kombinace. Hlavně ne tu červenou proboha, vypadá děsně svazácky a navíc, pochybuji, že u matury potřebuješ ještě zbytečně dráždit.
Jinak – zlom vaz! 🙂

led

Klasická zostava. možno použiť obe krajné dvojfarebné. Priložte si ich k saku – čierna je pokračovanie farby saka, bledá zvýrazní belosť košele.
Červená sa používa k neformálnemu stretnutiu. Nevšímajte si politikov a umelcov, tí sa vetšinou nevedia obliekať, pokiaľ nemajú vizážistu.