mrchorchoj

Balik z Ukrajiny – je to bezpecne?

Muzu si bez obav nechat poslat balik z Ukrajiny? Jde mi o to, jestli je vubec sance, aby se ke mne pres celniky dostal, kdyz ted vsichni plasi kvuli tomu povyku tam…

Nejlepší odpověď
Quimby

Je to bezpečné, balíky se maximálně kontrolujou na drogy.

Další odpovědi
Lamalam

Je to bezpečné, zasláním balíku z Ukrajiny ti žádné zvýšené nebezpečí nehrozí.

McArthur

Ukrajina je považována za relativně bezpečnou zemi a pošta mezi EU a UA funguje (neplatí pro Donbas). Jen to musí projít přes celníky a případně se musí zaplatit clo a DPH. To ale záleží na obsahu.

luky.1986

Kdyz to netika nebo nesmrdi, tak snad jo. Jenze v nekterych castech ukrajiny netece ani voda, lide jsou x noci ve sklepech a rabuje se. Takze nefungujou posty, obchody atd. Celnici snad ale makaj..