aneeeeeett

Jak je to s posíláním balíku z Ukrajiny?

Jaká by byla cena balíku z Ukrajiny do ČR za 1 kg? Můžu poslat potraviny (sladkosti, čokoládu) a cigarety – jaké množství? Popř. budu ráda za každou informaci, co vás k otázce napadne.
Děkuji :)

Odpovědi
Drap

Zajdeš na poštu, podáš balík, zaplatíš cenu podle ceníku Ukrajinské pošty a balík cestuje. Z každé země je to trochu jinak, co můžeš nebo nemůžeš posílat a dovážet. O tom kli můžeš poslat ti dá informace celní správa. Nebudu to hledat, ale takové informace jsou běžně dostupné. S dovozem je to stejné, jako když přivážíš jako turista. Něco se dočteš zde:
http://www.ibe­sip.cz/cz/ridic/ces­tujeme-automobilem/autem-do-zahranici/ukra­jina/ukrajina-clo