Autoškola

Ahoj! Mám dotaz pro ty, kteří dělali zkoušku v posledních 5 letech. Kolik správných odpovědí bývá u otázek v testech? Dělám si autoškolu a kdysi jsem slyšela, že je tam i víc správných odpovědí na jednu otázku. Jak to je?

Odpovědi
Mandarinka

Já jsem se setkala se dvěma správnými možnostmi.

Lucka1985

Autoškolu jsem dělala v roce 2005 a tenkrát mohly být všechny 4 odpovědi správně. Ale co jsem teď od známých slyšela, tak prý se to zase změnilo a už může být správně jen jedna odpověď, což je určitě jednodušší.

petka

Delala jsem si autoskolu v roce 2006 a tehdy jsem se nesetkala, ze by mohlo byt vice spravnych odpovedi..

andy

ahoj dělala jsem autoškolu v roce 2007 a byla jen jedna správná odpovědˇ

Nika

Je tam vždy jen jedna správná odpověď. Dělala jsem autoškolu před rokem.

Attack-design

Autoškolu jsem dělala v 12/2006 a otázka správně mohla být jen jedna, zrovna nám o trošku dříve naskočil zpět tento systém a měl by být pořád stejný, každopádně když budeš dělat autoškolu tak ti to tvůj učitel jistojistě řekne.