Petra Kulatá

Máte nějakou zkušenost s autorádiem do automobilu značky Hyundai?

Zdravím, rád bych se zeptal na radu ohledně autorádia, konkrétně do Hyundai, zatím jsem našel toto: https://www.2din­.cz/autoradia-hyundai/ ale budu rád, kdyby mi někdo poradil ze svých zkušeností, co se mu osvědčilo třeba:)

Odpovědi
elkon

Já jsem vyměnil stávající rádio Hyundai, před dvěma roky za dvoudinové Kenwood DPX 5100BT. Dnes možná bude modernější model. Jsem s ním naprosto spokojen. Rádio jsem si koupil samostatně, kvůli výhodné ceně a pak jsem komunikoval s prodejnou A-HIFI Brno, kde mi poradili co je potřeba, aby rádio bylo možné do mého auta nainstalovat. Vše jsem pak u nich nakoupil (rámeček pro instalaci do vozu, propojovací modul pro ovládání z volantu, redukci pro anténu a pod.). Rádio jsem si pak nechal namontovat u nás v Plzni v odborné firmě. V rádiu je možno nastavit mnoho parametrů, od zabarvení písma na displeji, po nastavení průměru reproduktorů, kvůli kvalitnímu zvuku. Propojení s mobilem přes Bluetooth je samozřejmost. Je to rádio s CD přehrávačem, ale já nyní spíš používám USB port, kde mám flešku s devadesáti složkami, ve kterých je přes 1100 skladeb. Zde je odkaz na A-HiFi. https://www.a­hifi.cz/?gclid=C­jwKCAjwy42FBhB2E­iwAJY0yQgWuNGFgF-78o0HttrHujhN5_x6cDT9O­hINdspT5hXMP2xx­WVTq5BxoC5NAQAv­D_BwE

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.