Avatar uživatele
mojitek

automatické přihlášení na Seznamu.cz

Ahoj všem,potřebuju poradit-omylem jsem si na Seznamu.cz zakliknul automatické přihlášení (naskočí heslo) při zadání mé emailové adresy. Chci to zrušit.takže otázka zní......jak na to? 🙂 díky moc za radu
Doplňuji:
prohlížeč mám Mozillu Firefox

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, barnajka před 4170 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Odpoveď byla označena jako užitečná

Záleží na prohlížeči, ale většinou se to dělá někde v Nastavení. Tam najdeš nejspíš něco jako kartu Zabezpečení a Správce hesel.

Na to klikneš, zobrazí se ti tam seznam webů a k nim příslušný hesla, tak jenom vybereš ten kterej potřebuješ a dáš odebrat.

Nebo se to dá udělat třeba programem Ccleanerem, kdybys měl zájem o celoplošnej mazuňg. Stáhneš, zapneš, nastavíš vymazat všechny fromuláře a hesla (nebo jak to tam je), odklikneš a za pár vteřin je hotovo.
Doplňuji:
Tak sem se ti kouknul, a konkrétně ve Firefofoxu heslo vypneš přes Možnosti>Zabez­pečení>Zobrazit hesla>Odebrat

Pokud to máš englicky, tak je to Tóls>Opťion>Še­kurity> Sáved Pašvord.
Já teda anglicky moc neumim jo, jedu podle citu, ale mám pocit že sem tu výslovnost celkem i trefil.. (quentoš jistě potvrdí)

Upravil/a: bolak

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?barnajka Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Jste-li teď u sebe ve schránce na Seznam emailu, dejte nejdřív vpravo nahoře Odhlásit se > hodí Vás to na úvodní stránku Seznam emailu; zde by mělo být zaškrtnuté políčko „pamatovat si mě na tomto počítači“; stačí toto zaškrtnutí zrušit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

tyyy jo,teď jsem doplnil otázku a ukázalo mi to,že byla doplněna už před 60 ti minutama.Takže jsem se asi dostal do časoprostorové díry (nebo že by změna času) 🙂

před 4170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

jj, taky na to koukám :))

„Diskuze: 2 příspěvky, nejnovější před –49 min“

„Vložena před –48 min“

před 4170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

quentos : zaškrtnutý jsem to tam právě neměl.Ale udělal jsem to v nastavení v Mozille . Díky moc za rady

před 4170 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek