mojitek

automatické přihlášení na Seznamu.cz

Ahoj všem,potřebuju poradit-omylem jsem si na Seznamu.cz zakliknul automatické přihlášení (naskočí heslo) při zadání mé emailové adresy. Chci to zrušit.takže otázka zní......jak na to? 🙂 díky moc za radu
Doplňuji:
prohlížeč mám Mozillu Firefox

Nejlepší odpověď
bolak

Záleží na prohlížeči, ale většinou se to dělá někde v Nastavení. Tam najdeš nejspíš něco jako kartu Zabezpečení a Správce hesel.

Na to klikneš, zobrazí se ti tam seznam webů a k nim příslušný hesla, tak jenom vybereš ten kterej potřebuješ a dáš odebrat.

Nebo se to dá udělat třeba programem Ccleanerem, kdybys měl zájem o celoplošnej mazuňg. Stáhneš, zapneš, nastavíš vymazat všechny fromuláře a hesla (nebo jak to tam je), odklikneš a za pár vteřin je hotovo.
Doplňuji:
Tak sem se ti kouknul, a konkrétně ve Firefofoxu heslo vypneš přes Možnosti>Zabez­pečení>Zobrazit hesla>Odebrat

Pokud to máš englicky, tak je to Tóls>Opťion>Še­kurity> Sáved Pašvord.
Já teda anglicky moc neumim jo, jedu podle citu, ale mám pocit že sem tu výslovnost celkem i trefil.. (quentoš jistě potvrdí)

Další odpovědi
quentos

Jste-li teď u sebe ve schránce na Seznam emailu, dejte nejdřív vpravo nahoře Odhlásit se > hodí Vás to na úvodní stránku Seznam emailu; zde by mělo být zaškrtnuté políčko „pamatovat si mě na tomto počítači“; stačí toto zaškrtnutí zrušit.

mojitek

tyyy jo,teď jsem doplnil otázku a ukázalo mi to,že byla doplněna už před 60 ti minutama.Takže jsem se asi dostal do časoprostorové díry (nebo že by změna času) 🙂

bolak

jj, taky na to koukám :))

„Diskuze: 2 příspěvky, nejnovější před –49 min“

„Vložena před –48 min“

mojitek

quentos : zaškrtnutý jsem to tam právě neměl.Ale udělal jsem to v nastavení v Mozille . Díky moc za rady