legion

Ask.fm odpověď na "co za like,,

Chci se zeptat co znamená na webu ask.fm když tam někdo jako otázku napíše co za like? a jako odpověď tam je obrázek a na něm je napsáno
1.škaredá
2.ujde
3.krásna
4.nádherná
5.dokonalá

Odpovědi
kapka

Každému, kdo tu odpověď lajkne, napíšeš na jeho ask, jak se ti podle fotky líbí, jestli je škaredá, krásná atd. A ona ti většinou odepíše „děkuju“ nebo tak něco. P.S. Ošklivá radši nepiš ;)