Avatar uživatele
M.a.j.k.e.e.

aplikace na blokování sms

Zdravím,
nevíte, existuje nějaká aplikace pro starší Lumie (WP 7), jež dokáže zablokovat příchozí sms a hovory od konkrétního telefonního čísla?

Dále zda existuje pro tyto telefony aplikace, která zablokuje příchozí sms, ale poslané z internetu?

Děkuju.

Zajímavá 0 před 3774 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

WP7 je zoufale zaostalý proti Androidu nebo novějším verzím, nedostatečné API WP7 to prostě neumožňuje.
Doplňuji:
existuje pouze trik jak toho dosahnout a tim je vyzvaneci ton „Ticho“ ktery vlastne nezvoni, jeho prirazenim urcitym kontaktum od nich mate klid ale pouze pokud jde o zvukove projevy WP7 „hloupofonu“, zcela blokovat jej nelze. Vtipne na tom je ze WP7 vlastne ani jednoduse neumoznuje doplnovani novych vyzvaneni, takze i s tim budete mit trochu problem (musite pres software Zune)

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Majkl95

bóže :D co to tu bliješ za kraviny? :D já mám nokia lumia 520 a tam mám blokování SMS a hovorů normálně v systému :) android bych už v životě nechtěl :D stačil mi sony xperia typo :D hele zkus se pořádně kouknout do toho nastavení :) někde to tam musíš mít nebo si to nějako doinstaluj z marketplace :) určitě apka bude :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

neco takoveho jako blokovani SMS prichozich z internetu uz neumi ani novejsi verze WP, na to uz budete potrebovat nejaky skutecne chytry telefon na kterem rozjedete tuto aplikaci ktera to umi https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.smsBlocker

před 3774 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek