anonym010

Antigenní test – jeden pozitivní, zbytek negativní. Co s tím?

Zdravím! Jedna kolegyně u mámy v práci byla minulý týden pozitivní, takže šla do karantény. Máma je očkovaná a téměř s ní nebyla ve styku, takže zůstala v práci. Dnes si dělala antigenní test a vyšel jí pozitivní. Proto jsme si celá rodina (5 lidí) udělali testy, nicméně všechny byly negativní. Máma si test tedy také udělala a už byla negativní, přičemž na tom původním měla tu druhou čárku viditelnou tak z 2/3. Ještě se budeme testovatelné zítra. Máme to tedy nějak řešit nebo ne, pokud budou zítra všechny negativní?

Odpovědi
df

Ty testy jsou nespolehlivé. Zkuste si hodit mincí.