Standaa

Anketa pro ženy – Jaká je vaše reakce, když se vám muž kouká do výstřihu?

Dámy, jaká je vaše reakce, když se vám (nějaký hezký) muž kouká do výstřihu?

Nejlepší odpověď
redy

Bude mi to úplně jedno.

Nevšímám si toho-jeho problém .-)

Další odpovědi
Kiti

Budu přemýšlet nad tím, jestli se danému muži líbí, to co vidí..

záleží na tom, kdo se kouká a taky jak sem se zrovna vyspala :D

JájsemRaibek

Bude mi to úplně jedno.

To se mi posledně stalo v MHD. Slečna mi říkala, zda nechci jednu do huby. Tak jsem jí řekl, že třeba obě :D

Adam R

Vlepím mu facku/Vynadám mu.

klerinka

Budu přemýšlet nad tím, jestli se danému muži líbí, to co vidí..

honza19hk

musí být ale na co koukat.

gecco

Zvláštní dotaz…
;-DD
Vzhledem k tomu, že holky se oblékají tak, aby upoutaly pozornost, lze jen těžko předpokládat, že budou nevrle nahlížet na chlapa, jehož pozornost upoutají – nebude-li dotěrný a jim protivný…
BTW – baby, které nechtějí, aby jim bylo koukáno „do výstřihu“ – jej neodhalují…
___
Ale směřuješ otázku ženám, takže neodpovídám…
😉

redy

gecco, vono v létě chodit v roláku není zrovna to pravé ořechové.
Ale máš pravdu, nějakej zlizák když čumí je mi na blití.

gecco

Zatím jsem potkal jenom jednu holku, která ´musela´ chodit v roláku i v létě…
😉
A už hodně, které by měly chodit v zavázaným pytli – bez ohledu na počasí… Prostě holky podle muslimského gusta – nejvíce jim sluší (by slušela) burka…

redy

A kde bydlíš, že máš tak krutý zkušenosti 😁
Když mám blbou náladu tak bych taky brala tu burku, je dobrý se někdy zakuklit 🙂

gecco

Právě, že bydlím v Praze – to bys koukala, co je tu možné potkat za ´zjevy´…
😉
Ale ´to´ nejkrásnější jsem potkal kdysi v okresním městě na Moravě – holka, asi tak 100 % ´přesváhu´, oblečená do černé (zaříznuté) podprsenky, průhledné halenky a ´krajkových´ černých (důkladně zaříznutých) elasťáků nad kolena – to mne málem složilo na chodník…
😉

redy

Jo jo Praha je riziková:-) Nojo Morava, asi se všude najde krasotinka bez zrcadla 🙂