sisssane

Překontrolujete mně prosím anglický překlad diplomové práce?

Dobrý den, mohl bych poprosit někoho kdo umí anglicky, aby mně zkontroloval anglický název diplomové práce -
Motivace jako způsob řízení pracovníků v sociálních službách, přeložil jsem to googlem Motivation as a way of managing workers in social services bohužel anglicky moc neumím.

Děkuj

Anglický překlad diplomové práce

Nejlepší odpověď
quentos

Je to dobře, až na to, že vzhledem k tomu, že je to název, bude každé počáteční písmeno velké (s výjimkou předložek, spojek a členů): Motivation as a Way of Managing Workers in Social Services (angličtina má pro psaní velkých počátečních písmen jiná pravidla než čeština).

Další odpovědi
Justin1

Mně to připadá OK.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

klapalfr

Ahoj, je to ok, jen jak už tu bylo řečeno, pozor na ta velká písmena. Kdybys náhodou potřeboval ještě pomoc (nebo kdokoliv jiný), mrkni na tento web: https://www.for­matovani-diplomove-prace.cz/ tady jsem si nechával přeložit abstrakt, na angličtinu jsem totiž taky antitalent.