Matiselis

Anglický ekvivalent „našich“ červených fazolí: red beans, anebo kidney beans?

Dobrý den,
Červené fazole, které se běžně prodávají v našich supermarketech, jsou odrůdou red beans, anebo kidney beans. O rozdílech mezi nimi se můžete více dozvědět např. zde: https://healtha­gy.com/red-beans-vs-kidney-beans/
Děkuji za odpověď

Odpovědi
_Bůh_

cože

Ametyst

Jsou to kidney beans- ty můžou být bílé nebo červené. Definitivně se neříká “Red beans”.

dubraro

Red beans a kidney beans jsou různé odrůdy fazolí. Našim červeným (ve skutečnosti hnědým) odpovídají spíše kidney.