Andreas

AMAZON – máte někdo OSOBNÍ zkušenost s nákupem a dodání zboží z tohoto webu?

A jak přesně to funguje? Zajímá nás platba a doprava…

Nejlepší odpověď
quentos

Zkušenost mám s Amazon.com jednu, ale ne typickou – jelikož na tomto webu preferují bezhotovostní platbu, kterou jsem nebyl schopen provést, domluvil jsem se pčímo s prodejcem, že peníze pošlu v doporučeném dopise. Prodejce mi vyšel vstříc. Snad se někdo najde s bohatšími zkušenostmi.