lebooyah

Je možné, že po požití alkoholu se normálně nevýrazný, „suchý“, nevtipný člověk stane „vtipným“, společenským?

Nejlepší odpověď
BANAN93

jo dost často i ti nejslušnější ztrácí zábrany :D a ostych z konverzace

Další odpovědi
gecco

Je to možné – alkoholové opojení odbourává zábrany…
😉
Jen – „nevtipný“ člověk se spíše stane trapným, jako bavič se může projevit člověk vtipný, ale spíše (za střízliva) zdrženlivý…

anonym

Jo alkohol?Ten mám v krvi od té doby, když mě naši dělali ožralí.

Šidlo

bohužiaľ, alkohol je pre mnohých liek na hanblivosť a sociálne dysfunkcie

absolútne strašná štatistika, že viac ľudí sa bojí strápnenia než smrti naznačuje, že upiť sa k smrti je o.k. hlavne že ste si predtým vylepšili povesť

takže súchý človek, ktorý je suchý zo strachu bude nesuchý po alkohole, áno

prirodzene suchý človek bude po alkohole odhaľovať iné potláčané veci

napr. v BBT boli Sheldon a Raj…Raj hovoril so ženami len po konzumácií alkoholu…lebo mal fóbiu…a Sheldon sa opitý choval ako normálni ľudia…čo dokazuje, že nie je autista (skôr má poruchu osobnosti )ale bezcharakterný šmejd, ktorý je asociálny hlavne z vlastnej vôle, nie z pokazeného mozgu

dudu

ad Pumík: to mnohé vysvětluje.

anonym

…co vím, tak mama už nepije od té doby…, svoje rodiče jsem neviděla už 2 roky áchych, áchych.