akvarijni rostliny

mam potize s rostlinama, stale mi zloutnou a odejdou, voda je v poradku a ryby take. Poradi mi nekdo? DIK Jaka rostlina neni narocna?

Nejlepší odpověď
ReHu

O náročnosti či nenáročnosti rostlin ti jistě poradí v prodejně. Aspoň mně ano. Napadlo mě, jestli mají dostatek světla.

Další odpovědi
Zuzik

Mě to taky dělá a vím proč. Protože mi do akvárka svítilo slunce a pak mě to zežloutlo. Tak jsem na akvárko dala takovou tu nálepku, mají různé druhy, např. s korálovým útesem. Tak si to zkus koupit a uvidíš.

maryann

Dobry den..podivejte se na „rybicky.net“ najdete tam odpoved snad na kazdou otazku..:-)a podle meho to mozna chce hnojivo..