Ako to vyresit?

Byl sem v recku pres znamou ktera mi tam zamluvila praci. Na prvni zkousce jsem neuspel a pak uz kaslala na to ja sem se tam nedorozumel a hlavne mi ted vycita ze ji dluzim penize za letenku…nic sem ji nepodepisoval. a nechce mi vratit me osobni veci,obleceni,u­cetnictvi…co mam delat

Odpovědi
Musuko

Zkoušel jste se obrátit na Policii?

Lencis

Dost smutná situace, o to smutnější, že se obávám, že nepochodíte zřejmě ani na policii.

Pokud jste neuzavřel žádnou dohodu je to jen slovo proti slovu. Pokud vám nechce vrátit ani osobní věci, lze to klasifikovat jako krádež, ale až po té, co dokážete že věci jsou vaše a ona vám je bez vašeho svolení zadržuje. No jak říkám, obávám se nejhoršího ☹

Budiž vám to aspoň ponaučením ☹