TJ

Ako prezimovať aróniu v kvetináči?

Dobrý den, zakúpil som aróniu v kvetináči, chcel by som sa opýtať, kedy je vhodný čas na výsadbu a ako túto rastlinu teraz prezimovať (koľko vlahy, aké osvetlenie a teplota)? ďakujem

Odpovědi
beer

Měla být už v zemi jako všechny další ovocné stromy (září,říjen). Letos jsou ale teploty vyšší i nyní, proto neváhej a zasaď ji! Pořádně zalij, s příchodem mrazů přikryj větvemi.
Přezimovat ji můžeš také ve skleníku, zaskleném balkonu, atd.