HavoT

Znáte prosím někdo telefonní číslo na známé youtubery jako třeba Ment nebo Baxtrix?

Ahojte lidi, budu rád, když mi odpovíte

Odpovědi
ivzez

„Známí youtubeři“ nepověřují lidi z internetu,
aby jejich kontakty sdělovali dalším.

Oslovte je na jejich stránkách, použijte oficiální kontakty.

(Jak by se Vám líbilo, kdyby někdo „na potkání“ rozdával Vaše
osobní či kontaktní údaje? I youtubeři mají právo na soukromí.)

nyjono

To víš, že jo.
Skoro každej tady má telefonní číslo na většinu známých youtuberů HA HA HA HA
A každej ho rár předá dál a dál a dál a každýmu, kdo ho chce HA HA HA HA

iceT

Neznám, ale i kdybych znala, tak bez svolení onoho člověka bych nikomu číslo nedala.

Kazatel

Neznám youtubery, raděj si žiji svůj život dle svého.

Kelt

A ty si myslíš, že ti někdo dá to číslo? A i kdyby ti ho dal, tak, že ti to tem youtuber zvedne. Napiš mu mail, požádej ho přímo . Nebo napiš jeho spolupracovníkům, nadřízeným a známým. Já bohužel nikoho neznám.

elkon

Jsi naivní.

agentpv

V paneláku kde žijí mí rodiče, žije i jeden youtuber. Chodí k němu „otravovat“ denně plno mladých lidí, hlavně holek… ale já neznám ani jeho jméno, natož číslo.

Nevím Nevím

podlemě je číslo na menta: 486 255 356
nevim ale psal mě to kamarád

PROSTĚ DOGE

Bearest

Robloxáček

Fakt číslo na YouTuber?

LAMALÍMA

Ahoj je pravé