monouseku1

Ahojky potřebovala bych radu,ohledně textů písniček.

Potřebovala bych poradit..v telefonu když si přehrávám písničku tak je tam dole taková špika a když na ní kliknu tak mi vyjede okénko v kterém by mohl být text. Chtěla bych vědět jak ho tam dám aby se mi do telefonu stáhnul z počítače už rovnou s písničkou :D neznáte nějaký program kde by to zvládl někdo kdo se v takovejhlech programech nevyzná? :D díky ;))

Odpovědi
BaRuNiCe

Jde o to, jaký máš mobil… zkus si přečíst návod k tomu mobilu, tam by ses to teoreticky mohla dozvědět…