Lůca23

Ahojky Mam 7tydenni kočičku.Kdyz baští tak u toho mňouká jako kdyby naříkala ale nevím co to muže znamenat .

Koťátko naříká

Odpovědi
FreddieR

Kdyby to byl můj kocour, zavolal bych na Veterinární kliniku, případně bych ji navštívil. Jo a pojisti si kocoura. Nedávno se psovi mého bratra stala nešťastná nehoda a operace, která ho měla uzdravit, stála přes 40 tisíc. Rozhodl se ho nakonec utratit. Uvažuj o tom.

anonym

Naříká při jezení? To znám, nedáváš jí to na co byla zvyklá. To přejde