Juli2

Pomůžete najít adresu do věznice Pouchov? Za jak dlouho je možná návštěva, když dotyčný do ní nastoupil před týdnem?

Jak je to s voláním,kdy může asi tak volat ..dekuji

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Ahoj potřebuji adresu do veznice Pouchov také za jak dlouho je možná návštěva když nastoupil před týdnem.

Nejlepší odpověď
jáára

Adresa je Skladištní oblast 903 nebo Vážní 903.
Odsouzení tady mají telefony různě poschovávaný po okolí… Když půjde do práce, tak bude i online. Prý se to dá v pohodě přežít…

Další odpovědi
klumprt

Hodně informací je k nalezení v tomto odkaze:

http://vscr.cz/va­zebni-veznice-hradec-kralove/o-nas/vykon-trestu/vyber-dulezitych-informaci-pro-odsouzene/

Věznice Pouchov patří pod Vazební věznici Hradec Králové, a tam je adresa:

Vězeňská služba ČR
Vazební věznice Hradec Králové
P. O. BOX 62
500 01 Hradec Králové

viz zde: http://vscr.cz/va­zebni-veznice-hradec-kralove/kontakty/

Myslím, že i když je dotyčný umístěn v Pouchově, tak pošta půjde přes hlavní útvar v Hradci. Ale můžete se zeptat telefonicky na čísle z odkazu.