misicka2310

Ahoj opalovacíííí

Ahoj chtěla bych použivat opět samoopalovací kremy nebo spreje nevíte někdo co je lepší nebo z čim mate zkušenosti ja už to používala ale vždycky jsem měla fleky jak dalmatýn :)

Nejlepší odpověď
1popelka1

Misicko, pokud si krém/sprej dobře rozetřete, nebudete mít fleky ani po spreji. Mám jich vyzkoušeno mnoho (jsem světlý až bledý typ).
Nejvíce jsem spokojena se samoopalovacími výrobky od Avonu, stačilo použít obden (případně co dva dny) a krásně a přirozeně jsem chytla.
Některé např. z Oriflame barvily do žluta a špinily oblečení (ale je to už pár let, od té doby jsem je neměla).
Teď mám od SunDance a taky není špatný, dokonce hydratuje, jen se musí dobře nanést. Takže se asi zase vrátím k Avonu.
Nejsem dealerka, jen občasná spokojená zákaznice 🙂
Chce to vyzkoušet, každému sedne něco jiného.

Další odpovědi
anonym

ja pouzivam samoopal.krem od astidu,ale musi se dobre rozetrit a nedavat moc,po spreji jsem taky flekata