Miška 123

Ahoj nemáte nějaký tipy ja se učit jazyky??? Mé sestřence to moc nejde a mě jí to moc nejde vysvětlit. :)

Jde totiž o to, že má dobrou paměť, ale když se na to co se naučila podívá až třeba za týden, nepamatuje si vůbec nic. :( Tak prosím o radu. Děkuji předem za rady. :)

Nejlepší odpověď
Drap

Musí stále a stále opakovat a cvičit již naučené.

Další odpovědi
quentos

k tomu opakování bych jen dodal, že je třeba opakovat aktivně – tj. hlavně mluvit a mluvit, nejlépe s někým (vůbec nejlépe s rodilým mluvčím), a když není nikdo k ispozici, tak klidně i pro sebe…

anonym

To, co o sestřenici píšeš znamená, že má tzv. krátkodobou paměť. V jejím případě je třeba neustále si naučené učivo opakovat. Časem se to zlepší. Je ale třeba nepodceňovat to a opravdu cílevědomě se vracet k tomu, co už se naučila dříve.

honza19hk

Nejlíp se člověk naučí jazyk když je v zemi kde se tím jazykem mluví.