SunGalaxi

Můžu se zeptat, kolik semestrů je na vysoké škole českého jazyka a literatury?

Nejlepší odpověď
ivzez

Podle oboru.

Přemýšlím, jestli má člověk, který není schopen
logické úvahy a dohledání příslušné informace na webu
konkrétní školy, vůbec šanci tu školu vystudovat…

Další odpovědi
Alesh

Tak asi jak na který, ne? Na ČVUT to třeba není ani jeden.

Kelt

To záleží podle typu vysoké školy. Maturuje se z češtiny, takže máš zkušenosti, abys školu dokončil a své znalosti využil v každém oboru. Proto není třeba na technice, medicíně, a jinde své znalosti rozšiřovat. Pokud se chceš češtině věnovat – učitel, novinář, a jiné, tak tam je to dle potřeby. Ale jinak se píše mohu, nebo můžu, tak nepředpokládám, že budeš češtinu studovat.