barunka4202

Ahoj, můžu chovat potkana laboratorního ,,v zimě" ??? (cca 14–15 stupňů)

Nejlepší odpověď
anonym

14–15 stupňů je stejných venku jako doma a potkanovi určitě stačí. Chovatelé, které znám a podnikají tím, že chovají potkany a myši ve velkém jako krmení pro různé ZOO nebo chovatele plazů, většinou mají kolonie chovu různě v nebytových prostorách, sklepích a p. kde rozhodně žádné teplo v zimě není a tito hlodavci se množí stejně jako diví. Pokud tedy myslíme slovem „chov“ stejnou situaci jako držení, ustájení a rozmnožování.

Další odpovědi
Morčata331

Když ho budeš mít doma tak určitě.
Venku by to asi nepřežil