smoulinkaq

Co Jíst aby měl člověk silu a byl fit, když mu chybí hodně zubů?

Ahoj mamka se pta: CO Jíst aby měl člověk silu a byl fit ,když mu chybí hodně zubů a na nové nemá peníze,a která beré leky na vysoký tlak,co poradité? dik

Nejlepší odpověď
Drap

Cokoli, ale předem pomlet. Dá se samozřejmě jíst i bez mletí. Různé kaše se zeleninou nebo ovocem. Tvaroh, mléčné výrobky, těstoviny atd.

Další odpovědi
Venca Vrána

Dostatek bílkovin, vitamínů. Zdroje bílkovin jsou například vejce…