Mattyseq

Dostanu se s níže uvedenými známkovými průměry na školu IT?

Ahoj, jsem v 8. třídě na základní škole a měl bych zájem jít na IT střední školu, ale nevím jestli mně tam vezmou, Nevím jestli na to mám známky. Četl jsem že je důležitá metematika fyzika a angličtina. Matematika mi trošku jde, fyzika taky a s angličtinou nemám problém. Škola, na kterou mám zájem jít, nemá kritéria ne webu, takže nevím jak dál :/. Abych upřesnil průměry u předmětů, tak z matematiky mám tak 1,70 – 2,00. Fyzika 1,80–2. Angličtina čistá jedna. Prostě mám jen dotaz jestli se tam s tímhle průměrem dostanu.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Ne

Velmi špatná anketa, chybí jiná možnost. Takto se odpovídat nedá. Ani tady nikdo neví zda tě vezmou , nebo ne. Záleží na tom, zda uděláš přijímačky a škola tě vybere. I každá škola může mít jiné požadavky.

ivzez

Ne

Nelze odpovědět, věšteckou kouli nemáme.

Na první pohled to vypadá na slušné známky, ale záleží nejen na těch zmíněných.
Do průměru se počítají všechny předměty.

Navíc nikdo neví, kolik žáků se bude na „tvou“ školu hlásit.

nyjono

Ne

Proč zakládáš anketu?
Jestli se dostaneš, to teď neví absolutně nikdo. Ani vědět nemůže.
Zkus to a uvidíš.
Ale záložní plán je dobrý vždycky.

ivzez

V anketě bývá dobré uvést „jinou možnost“, aby se mohli vyjádřit i ti,
kdo nechtějí/nemohou odpovědět jenom kladně či záporně.