England1522

Ahoj, jaké jsou kritéria pro přijetí do Parlamentu České Republiky?

Ahoj, samozřejmě vím že vás musí někdo zvolit ale ty základní kritéria (věk, částka na kandidaci atd. děkuju

Nejlepší odpověď
anonym

Chceš to vědět z pozice voliče?
Musí být bezpáteřní !

Další kritéria-
kam vítr tam plášť,
koho chleba jíš toho píseň zpívej,
kariérista,
bezzásadový a bezcharakterní
vlezdoprdelka…
Doplňuji:
Drape, omyl : Právo být volen má každý občan starší 21 let s volebním právem. Plnoletost je považována od 18 let věku!

Další odpovědi
Drap

Plnoletost.a státní občanství

pusinka50

Tak jo. Chápu tvou otázku, pokud máš věk tak do 10 let.
Musel bys vstoupit do nějaké strany. Zaujmout musíš tuto stranu svými názory, účastnit se na zasedáních strany a v případě tvé vzrůstající popularity ve straně veřejně vystupovat po celé republice před potencionálními voliči. Budeš se muset začít stýkat se stejně vyjícimí vlky i z jiných stran, aby ti pomohli preferenční hlasy lidí získat. Sklápět hlavu a ohýbat páteř a měnit své názory v souladu „se zájmy republiky“. Jen proto, abys doufal, že mezi ty nenažrané zkorumpované krky, co se tam pohybují už po dlouhé desítky let, zapadl a oni se rozhodli tě dát na nějakou kandidátní listinu. Jedině proto, že si budou naprosto jistí, že zastáváš jejich zájmy. Chápej, nikoliv zájmy obyčejných lidí.
Výsledek bude vypadat tak, že skončíš ve velkých dluzích z volebních kampaní a v těžké deziluzi, protože „ONI, TI NA VÝSLUNÍ“, mezi sebe nikoho cizího naivního nepustí.

Tohle byla pro mě velmi vyčerpávající odpověď pro mladého „klacka“ , který si myslí, že by si v naší zkorumpované republice mohl pomoci k větším penězům, než by měl při práci ve své profesi. Doufám, že je ti maximálně tak 15 let, aby tvá otázka byla vůbec omluvitelná. Jestli ti je let víc, doporučuji ti promluvit s rodiči a s psychologem, které tvá otázka nadzvedne asi stejně jako mě, a začít více číst v NEZAUJATÝCH politických zprávách, abys začal po několika letech více vidět do politiky a zjistil, že takových „obyčejných“ lidí, jako ty, se politika vůbec netýká a týkat nebude. Pakliže ovšem tvůj otec není vládní úředník nebo ministr, jako třeba Martin Stropnický, díky jehož jménu a vlivům se dostal do politiky i jeho syn, a všichni jemu podobní.

Pepa25

Pro přijetí za co? Ostraha, úklid …? Ono totiž dost záleží na profesi …