Avatar uživatele
Werůn Ka

Poradíte, jak můžu přinutit partnera k sexu?

Ahoj holky potřebuju poradit … Jak můžu přinutit partnera k sexu?…

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Už skoro 9 měsíců jsme spolu nespali … a před týdnem jsem zjistila na gynekologie že mě zbývá 1 rok na to abych otehotnela… hrozí mě že mě vezmou dělohu a už pak nebudu moct mít děti…

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1982 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… přinutit nelze (paradoxně je to i trestný), ale přesvědčit jo … (ale nejsem holka) …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Přinucení někoho k sexu je trestný čin. Pro přinucení cizího muže k otcovství nemám publikovatelný výraz. Děti by se měly rodit chtěné a do úplných rodin. Záměrné plození nemanželských dětí považuji za sobectví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Zdravotní důvody? Mnoho žen z nezájmu a neznalostí i roky „čeká, až uzrají“ k operaci (mnohdy zbatečné).......
Pravděpodobně jste ho tak „uháněla, až jste ho odradila“.....
Možná Váš partner dítě ani nechce.....
Pokud je zdráv a bez zjevných obtíží/problémů, možná vlastně nechce ani Vás (9 měsíců je dost dlouhá doba, neuvádíte, zda spolu žijete)…
Nutit partnera k sexuální aktivitě je zbytečné, marné i trestné…

Pokud je Vaše touha po dítěti neodolatelná, pravděpodobně ztrácíte čas s nesprávným člověkem. Pokud jste schopna sebe a dítě existenčně/finančně zajistit, „děrce“ spermatu lze získat několika způsoby (i zde již1 uveden).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nie je sex ako sex. „Jak můžu přinutit partnera k sexu“ samotná otázka je nešťastne formulovaná.
Násilie a donucovacie prostriedky na prinútenie partnera k sexu, pokiaľ nejde o sexuálnu úchylku, zaručenie povedie k záhube vášho vzťahu. Najprv by ste si mali vyjasniť a pochopiť, čo a aké príčiny viedli k vašej „sexuálnej prestávke“. V prípade, že partner nemôže a obaja napriek tomu chcete dieťa, deti sú aj iné možnosti, o ktorých vás môžu odborníci na rodinné vzťahy a lekári informovať. Obráťte sa na vašu gynekologickú poradňu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Přinutit muže k sexu je technicky neproveditelné.
Jestli prostě odmítá mít s vámi dítě, tak se budete muset poohlédnout po jiném partnerovi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Přinutit? Snad jen nenutit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vlajan1981

Celkem podobný problém teď také řešíme. Teda u nás ani tak nejde o to, že by partner sex nechtěl, spíš to prostě nejde. Už jsme oba trochu starší, takže to prostě není takové, jako když jsme byli mladí. Naštěstí všechno se dá v dnešní době nějak řešit. Já jsem si říkala, že by mu mohla pomoct například viaga, viz třeba https://www.ka­magralove.net Otázkou ovšem je, jestli by tomu byl vůbec přístupný.

Nový příspěvek