Avatar uživatele
vodra

Jsem čaroděj můžu vám nějak pomoct ?

…mám předtuchy,živé sny, stává se mi pravidelně,že opouštím v mezispánku své tělo a plácám se někde u stropu,umím donutit protějšek myšlenkou aby mě poslechl,proč… to v podstatě nechápu,ale rád bych někomu třeba pomohl …,než se z toho zblázním,
Doplňuji:
… nemůžu poradit pokud neznám alespoň Email,

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: vodra

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? nikolkap, Retko, nicasca, monarcha, Yayo, mišulka13jan před 5180 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Dobrý den! Když jste čaroděj tak mi splňte moje přání a přání mého přítele.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
HerbiG

jestli jste carodej,tak mi napiste co hraju ve fotbale jako post .. a jake mam cislo :))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

tak jestli jsi čaroděj spln mi prosimtě mé přání které si ted přeji a mému manželovi a to co v nejkratší době děkuji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Pokud Vás sny a vaše pozice netrápí,pokud vás hlasy nenavádějí k nečemu nedůstojnému a máte-li pocit,že se jinak nic neděje,pomáhejte lidem.Pro jistotu se můžete poradit s lékařem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Pokud máš takový dar tak ho využij ku prospěchu a pomoci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Potřebovala bych najít třeba na chodníku nebo ve sportce alspoň 15000kč. Prosím, prosím budu ti moc vděčná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Dobrý den, mám problémy se syny a bývalým manželem, co s tím, poraďte. Děkuji.B.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tak to mas dobry,tak konej jen dobre skutky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

A jak byste nám tady chtěl pomoct? Pochybuju, že to funguje přes pc…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
faktor82

Tak jestli můžu požádat, splň mi prosím moje aktuálně největší přání, tedy, ať se vše urovná zpět a vrátí se stav věcí na správné místo. Děkuju! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
monarcha

když budeš jíst hodně ovoce a zeleniny,budou se ti ty vjemy znásobovat,ma­so,konzervy,mra­žené potraviny ,je zase utlumují,
jinak já mám artritidu v ruce,potřebuju poradit..,kdyžtak emailem,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nicasca

potřebuju se zbavit chechtacího skřítka a světýlek na zahradě,mimochodem partnerka děkuje…,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
trenkyvkině

Prosímpěkně blikaj mi žárovky,shrnuje se mi koberec a když jdu po ulici pouliční lampy se víc rozsvěcujou..,lí­bilo se mi jak jste poradil s tim šotkem 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Květinka*

tak mě prvně řekněte co vám mám říct?kromě wmailu!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Retko

Jo, kdyz si tu vsichni pisi o prani, tak se s dovolenim pripojim :)

Rad bych byl milionarem. Cim driv, tim lip. :)

Ehm, hmm. Ted mi udelas opak vid? Kdo chce hodne, nedostane nic.

PS. email v profilu.

Jo, a kdyby se vam to vase prani nesplnilo, tak si aspon rozdejme prstiky, at je sranda :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pavel1212

Nejoblíbenější jídlo?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elwi...

Nejsi.. kecáš …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ibida

Potřebovala bych pomoc, rozešel se se mnou přítel a cítím se strašně, chci ho zpátky, můžu pro to něco udělat? Děkuji předem za odpověď.
e-mail: ibida@seznam.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Dobroději, chci rozumnou ženu. Děkuji. Za to ti pak položím dlažbu a udělám obklady za stovku na hodinu. Platí?

Zdroj: http://www.stre­am.cz/profil/sez­nam.cz/pozemnis­tavbybrno

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Můžete mi přičarovat výhru ve sportce?chtěla bych 1.pořadí,abych si mohla koupit byt.Sice jsem v neděli vyhrála 4.pořadí-374kč,což mě potěšilo,ale chtěla bych víc.Děkuji předem za pomoc.Jestli vyhraji do 30 dnů,slibuji,že vám to napíšu a dám 20 procent z výhry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gumiczud

jakou mám barvu vlasů?? Jo a ještě byste mi mohl napsat přesný datum,kdy si konečně oholím prd*l xD

e-mail: skoč.do.pole.3@idiot.ru

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PIRI PIRI

Dobrý den…prosím pomozte mi jsem zoufalá nevím co mám dělat,přišla jsem o střechu nad hlavou díky našim zákonům,dcera má schyzofrenii a nechce se léčit stegrova@seznam.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
popelka

to je velmi zajímavé.také mám sny které mě hodně řeknou..mužu vědět já od vás co po mě chce muj kamarád Rudolf-nebo přítel nebo co to je??jestli to se mnou myslí vážně a jestli spolu budeme do budoucna??jestli mám vydržet??děku­ji.katkahoudek@sez­nam.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mišulka13jan

Můžete komunikovat také z mrtvíma chci aby moje babička mi dala něakej vzkaz a podívala se na mně a poznala mě . :) Ps dik

před 3630 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek