vodra

Jsem čaroděj můžu vám nějak pomoct ?

…mám předtuchy,živé sny, stává se mi pravidelně,že opouštím v mezispánku své tělo a plácám se někde u stropu,umím donutit protějšek myšlenkou aby mě poslechl,proč… to v podstatě nechápu,ale rád bych někomu třeba pomohl …,než se z toho zblázním,
Doplňuji:
… nemůžu poradit pokud neznám alespoň Email,

Nejlepší odpověď
Jahoda

Dobrý den! Když jste čaroděj tak mi splňte moje přání a přání mého přítele.

Další odpovědi
HerbiG

jestli jste carodej,tak mi napiste co hraju ve fotbale jako post .. a jake mam cislo :))

panenka

tak jestli jsi čaroděj spln mi prosimtě mé přání které si ted přeji a mému manželovi a to co v nejkratší době děkuji

Michal

Pokud Vás sny a vaše pozice netrápí,pokud vás hlasy nenavádějí k nečemu nedůstojnému a máte-li pocit,že se jinak nic neděje,pomáhejte lidem.Pro jistotu se můžete poradit s lékařem.

Vicki

Pokud máš takový dar tak ho využij ku prospěchu a pomoci.

iwetax

Potřebovala bych najít třeba na chodníku nebo ve sportce alspoň 15000kč. Prosím, prosím budu ti moc vděčná

BEAES

Dobrý den, mám problémy se syny a bývalým manželem, co s tím, poraďte. Děkuji.B.

anonym

Tak to mas dobry,tak konej jen dobre skutky.

anetadela1

A jak byste nám tady chtěl pomoct? Pochybuju, že to funguje přes pc…:-)

faktor82

Tak jestli můžu požádat, splň mi prosím moje aktuálně největší přání, tedy, ať se vše urovná zpět a vrátí se stav věcí na správné místo. Děkuju! 🙂

monarcha

když budeš jíst hodně ovoce a zeleniny,budou se ti ty vjemy znásobovat,ma­so,konzervy,mra­žené potraviny ,je zase utlumují,
jinak já mám artritidu v ruce,potřebuju poradit..,kdyžtak emailem,

nicasca

potřebuju se zbavit chechtacího skřítka a světýlek na zahradě,mimochodem partnerka děkuje…,

trenkyvkině

Prosímpěkně blikaj mi žárovky,shrnuje se mi koberec a když jdu po ulici pouliční lampy se víc rozsvěcujou..,lí­bilo se mi jak jste poradil s tim šotkem 🙂

Květinka*

tak mě prvně řekněte co vám mám říct?kromě wmailu!!!

Retko

Jo, kdyz si tu vsichni pisi o prani, tak se s dovolenim pripojim :)

Rad bych byl milionarem. Cim driv, tim lip. :)

Ehm, hmm. Ted mi udelas opak vid? Kdo chce hodne, nedostane nic.

PS. email v profilu.

Jo, a kdyby se vam to vase prani nesplnilo, tak si aspon rozdejme prstiky, at je sranda :)

Pavel1212

Nejoblíbenější jídlo?

Elwi...

Nejsi.. kecáš …

ibida

Potřebovala bych pomoc, rozešel se se mnou přítel a cítím se strašně, chci ho zpátky, můžu pro to něco udělat? Děkuji předem za odpověď.
e-mail: ibida@seznam.cz

fortin

Dobroději, chci rozumnou ženu. Děkuji. Za to ti pak položím dlažbu a udělám obklady za stovku na hodinu. Platí?

Zdroj: http://www.stre­am.cz/profil/sez­nam.cz/pozemnis­tavbybrno

Klarisa

Můžete mi přičarovat výhru ve sportce?chtěla bych 1.pořadí,abych si mohla koupit byt.Sice jsem v neděli vyhrála 4.pořadí-374kč,což mě potěšilo,ale chtěla bych víc.Děkuji předem za pomoc.Jestli vyhraji do 30 dnů,slibuji,že vám to napíšu a dám 20 procent z výhry.

gumiczud

jakou mám barvu vlasů?? Jo a ještě byste mi mohl napsat přesný datum,kdy si konečně oholím prd*l xD

e-mail: skoč.do.pole.3@idiot.ru

PIRI PIRI

Dobrý den…prosím pomozte mi jsem zoufalá nevím co mám dělat,přišla jsem o střechu nad hlavou díky našim zákonům,dcera má schyzofrenii a nechce se léčit stegrova@seznam.cz

popelka

to je velmi zajímavé.také mám sny které mě hodně řeknou..mužu vědět já od vás co po mě chce muj kamarád Rudolf-nebo přítel nebo co to je??jestli to se mnou myslí vážně a jestli spolu budeme do budoucna??jestli mám vydržet??děku­ji.katkahoudek@sez­nam.cz

mišulka13jan

Můžete komunikovat také z mrtvíma chci aby moje babička mi dala něakej vzkaz a podívala se na mně a poznala mě . :) Ps dik