mean.angel

Můžu mít zlomený malíček podle popisu v doplnění?

Nedávno jsem se dívala na film a špatně jsem se zvedla z gauče. V malíčku mi křuplo. Malíček od té doby hrozně bolí a všimla jsem si že se část kosti dá pohnout a zbytek se nehýbe. S malíčkem hýbat můžu, ale ztuha. Zkoušela jsem různé pohyby i s druhým malíčkem a oba se hýbají jinak. Prosím poraďte mi. Nevím jestli má cenu chodit k lékaři–
--

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
Malvína

Za lékařem není na škodu jít nikdy. Raději mít jistotu. Zlomený být samozřejmě může, ale na malíček se dlaha nedává, sroste sám.

Justin1

Je lepší jít k lékaři, mohl by Ti napsat něco proti bolesti, taky asi neuškodí udělat rentgenový snímek, aby bylo jasné, co se s malíčkem stalo.

Je léto, tak musíš počítat s tím, že Tvůj lékař může mít dovolenou a lékař, který ho zastupuje, může mít jiné ordinační hodiny.

Hufnágl

O který malíček se jedná? Na HK nebo DK! Ať je to ten nebo ten, de jsi na něj studený obklad.

Drap

Po netu to nikdo nevyřeší, zašel bych k lékaři. Možné to samozřejmě je.

Mc Merkurion

… můžeš mít všechno, klidně i hlavu v oblacích … co myslíš, jak to přes net můžem vědět ??? … hlavu máme proto, abychom ji používali k myšlení, ne aby nám nepršelo do krku …