A co hrášek, roste u vás někde na poli?

Jsem milovník hrášku,ale ceny u trhovců jsou děsný,tak si ho chodím půjčovat na pole,ale letos jsem žádné nenašla…Jak jste na tom vy?? A nevíte někdo o políčku jižně od Prahy,tak do 25 km…
Doplňuji:
Tak Brblo u nás ve Štěchovicích byl před týdnem za 68 kč za kilo,vzhledem k tomu,že ho sním,tak tři kg na posezení a s dalšíma třema kilama mi pomůžou děti,tak nic moc…musím si nechat zajít chuť,pak jedině zbyde jen to pole,ale vážně jsem žádné letos v našem okolí nenašla. Všem díky moc za odpovědi…Mějte se fajn…

Nejlepší odpověď
Jahoda

Také mám moc ráda hrášek. Na poli nikde neroste a u nás na zahradě se už neurodil dva roky! Ta příroda si s námi nehezky zahrává… ☹. A kupovat hrášek za takový ceny? Raději ne. Ty ceny u trhovců jsou strašný. Vždy, když se podívám na trhu na tu cenu, myslím, že mi vypadnou oči. Je to děsný…! ☹

Další odpovědi
mosoj

Když jsem ještě jezdil na kole po okolí, tak jsem vždy nějaký našel. Teď již nejezdím a stejně bych našel jenom řepku !! Mám ho ale na zahrádce.

anonym

Ale delas mi laskominy,mam smulu-jedine mrazeny.

panenka

Hrášek mám moc ráda nasadila jsem si ho u svých rodičů na zahrádce ted už ho s rodinkou pěkně pojídáme a dáváme do polévky.

kvikal

mám dva větší řádky na zahradě a nedám na ně dopustit … nedávno tu byl obrovský déšť a tak je hrášek velký a šťavnatý :)

iwetax

Hrášek na poli nemá dobrou chuť , je takoví nahořklí. To spíš kukuřice.

Michal

Jsem z Prahy a hrášek si musím kupovat. Možná tu někde pole je,ale já nevím kde.

Brbla

Tak já naštěstí takové „políčko“ v dosahu mám (asi 500 metrů). Ale naneštěstí pro vás je to drobátko dál než těch 25 km ☹ Tipuju, že to bude vzdušnou čarou něco kolem 120 km.
Mě by zajímalo,jaké jsou ty ceny u trhovců.