Avatar uživatele
anonym

A co hrášek, roste u vás někde na poli?

Jsem milovník hrášku,ale ceny u trhovců jsou děsný,tak si ho chodím půjčovat na pole,ale letos jsem žádné nenašla…Jak jste na tom vy?? A nevíte někdo o políčku jižně od Prahy,tak do 25 km…
Doplňuji:
Tak Brblo u nás ve Štěchovicích byl před týdnem za 68 kč za kilo,vzhledem k tomu,že ho sním,tak tři kg na posezení a s dalšíma třema kilama mi pomůžou děti,tak nic moc…musím si nechat zajít chuť,pak jedině zbyde jen to pole,ale vážně jsem žádné letos v našem okolí nenašla. Všem díky moc za odpovědi…Mějte se fajn…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Jahoda, anonym před 5028 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Také mám moc ráda hrášek. Na poli nikde neroste a u nás na zahradě se už neurodil dva roky! Ta příroda si s námi nehezky zahrává… ☹. A kupovat hrášek za takový ceny? Raději ne. Ty ceny u trhovců jsou strašný. Vždy, když se podívám na trhu na tu cenu, myslím, že mi vypadnou oči. Je to děsný…! ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Když jsem ještě jezdil na kole po okolí, tak jsem vždy nějaký našel. Teď již nejezdím a stejně bych našel jenom řepku !! Mám ho ale na zahrádce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ale delas mi laskominy,mam smulu-jedine mrazeny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Hrášek mám moc ráda nasadila jsem si ho u svých rodičů na zahrádce ted už ho s rodinkou pěkně pojídáme a dáváme do polévky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

mám dva větší řádky na zahradě a nedám na ně dopustit … nedávno tu byl obrovský déšť a tak je hrášek velký a šťavnatý :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Hrášek na poli nemá dobrou chuť , je takoví nahořklí. To spíš kukuřice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Jsem z Prahy a hrášek si musím kupovat. Možná tu někde pole je,ale já nevím kde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Brbla

Tak já naštěstí takové „políčko“ v dosahu mám (asi 500 metrů). Ale naneštěstí pro vás je to drobátko dál než těch 25 km ☹ Tipuju, že to bude vzdušnou čarou něco kolem 120 km.
Mě by zajímalo,jaké jsou ty ceny u trhovců.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek