Haried

32-bit nebo 64-bit verze Windows 7?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jakou verzi Windows 7 Home Premium si mám pořídit, když mám Windows XP 32-bit, procesor Intel Core 2 Duo @ 3.00GHz, 3.00GHz a 3.25 GB RAM. Děkuji!
Doplňuji:
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Stačí 32 bitový, ale pokud plánujete rozšířit RAM tak zvolte 64 bitů.

Ono ještě záleží jaké máte další hardware, aby pro něj byli 64 bitové ovládače.

anonym

Jestli máte starší programy pro 32 b. a chcete je ještě používat, volba je jasná.