iwetax

190kč za vraždu – co by jste si za ty peníze koupili?

Mladíci zabili stařenku a ukradli ji 70 korun a řadu věcí jako tašku, kolíčky na prádlo, ostřič nožů nebo visací zámek. Vše pak prodali za pouhých 120 korun. Dostali 8,5let vězení : http://www.de­nik.cz/regiony/vraz­dili-kvuli-stokorune-ceka-je--roku-za-mrizemi.html

A mě zajímá co by jste si za ty peníze koupili? Já asi flašku vodky. A co si asi za to koupili ty vrazi?

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych si koupil konopný lano a hodil bych si ho okolo krku a na nejbližším stromě bych se oběsil.
Já si pamatuji(55),že zabili i pro upocenou dvacetikorunu a tehdy by si za to mohli koupit 10 čepovaných piv ve třetí cenové skupině.Jsem názoru :oko za oko,zub za zub!

Další odpovědi
Bumbes

Za „takové“ peníze bych si nikdy nic nemohl koupit, protože by mne v životě nenapadlo je získat „takovým“ způsobem.

anonym

je to vlastne nepodstatne … je uplne jedno kolik si odnesli, zda 190kc, 100 000 kc nebo odesli s prazdnou … dokazali naplanovat a take zabit bezbranneho cloveka – samozrejme ze pri sve nekonecne blbosti predpokladali ze z toho kapne vic „love“, ale to na veci uz nic nemeni, je to cin ktery neospravedlni ani mira lupu ani jejich priznani a ani tech 8,5 let, ktere si za to doufam odpykaji, bez úlev a zkrácení za vzorné chování.

led

nejde o hodnotu krádeže, ide o úkladnú vraždu. Vyšli z toho veľmi lacno. Za takýto čin, zavrieť a nechať čakať na výkon trestu smrti!

anonym

brutalita svetem hybe,bud vas zabiji pro penize,nebo proto ze je nemate,kam to speje