Avatar uživatele
anonym

Ztratili jste se …

coby malé dítě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Mili @ před 4908 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mili @

Já jsem se topila jako malé dítě…
Řekla jsem „žbluňk“ a byla jsem ve vodě, mamka mě vytáhla z vody za vlasy…
🙂
A divím se, že jsem se neztratila, protože můj orientační nesmysl je příííšernýýýý!!!!
Doplňuji:
Vlastně jsem se ztratila! Když jsem jela k babičce na vesnici na vých, Slovensku na Silvestra, tak jsem přejela o dvě vesnice…
Tma jak v pr… a v lesích ještě tehdy byli vlci, tak jsem sedla na zastávku a začala bečet na celé kolo! Kdyby mě tehdy dobří lidé nezavezli
k babce, tak tam asi sedím a bečím doteďka!!!

Upravil/a: Mili @

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Ztratila to neni to prave slovo,byla jsem zapomenuta.Bylo mi asi 12/13 a byla jsem vybrana do bezecke souteze poradane ve meste vzdalenem asi 12 km,a po skonceni zavodu jsem se sla projit kolem rybnika.Kdyz jsem se vratila,autobus co nas privezl byl fuc,na hristi byli jen mistni fotbaliste,kluci tak 16-tileti.Zpanikarila jsem a kdyz se me kluci ptali,co se mi stalo tak me zavedli na autobusovou zastavku a jeste mi doplatili autobus.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

ano a né jednou jsem orientační antitalent,jednou při školním výletě jsem se nějak přichomýtla k cizímu školnímu výletu a dokonce snimi i idjela,jinak se ztrácím i ted jako dospělá,jen už se naštěstí umím i najít

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek