kiss.miss

Jsem pátý kolo u vozu…

Ahoj dnes mám hrozný den vše se mi nevede a nejhorší je že sem ztratila nejlepší kamarádku.Vše začalo tím že mám nej kámošku a bývalou kamarádku.Oni si dnes pořád povídali a já jsem jen seděla a koukala jsem jak se ohromě baví a já ne.Jsem pátý kolo u vozu a jsem zoufalá.Prosím pomozte mi! ☹
Doplňuji:
A nevšímají si mě a ve frontě na oběd jsem byla za trubku která kouká a oni byli předemnou a já ksem stála a oni sio mě šeptali a chechtali ☹

Nejlepší odpověď
Terryle

Ahoj, heleď… z toho, že máš špatnej den, si nic nedělej. To se někdy prostě stane – nemáš náladu, vypadáš proto třeba smutně nebo unaveně a ostatní tě nechtěj třeba otravovat. Takže tě do hovoru netahají. Z toho, že si s tebou zrovna nepovídali, bych toho tolik nevyvozovala… Ono je občas těžký rozkecat někoho, kdo vypadá utahaně, smutně nebo třeba jen naštvaně a otráveně. Je jednodušší se bavit s lidma, kteří se smějou a baví se taky. Kolikrát jsem si i na akci s nejlepšíma přátelema připadala odstrčeně a zapomenutě! Kdybych si pak pokaždé měla myslet, že už mě nemají rádi a už to nejsou mí kamarádi, žádný kamarády bych už neměla. Jenže v tom kamarádství není. Jednou se zkrátka bavíš s tím, jednou s tím.
Pokud bys mohla ztratit nejlepší kamarádku během jednoho dne jenom proto, že nemáš dobrej den, tak to nebyla nejlepší kamarádka… nejlepší kamarádka není nejlepší kamarádka mezi ne moc dobrými kamarády, ale někdo, kdo tě podrží a pomůže ti, když ti není dobře.
Jestli si jsi jistá, že se ve frontě smáli fakt tobě (slyšelas je, jak mluvili o Tobě?), tak to nejsou kamarádi, ale jenom známí, co se s tebou rádi pobaví a pokecají, když mají náladu – ale nejsou to kamarádi, ti ti pomůžou, když ti není dobře a zeptají se, co se děje nebo jestli Ti nemůžou pomoct. Ale neboj se, i to je potřeba vědět… a když poznáš, kdo kamarád není, pak se naučíš poznávat i to, kdo naopak kamarád je, naučíš se takovejch lidí si vážit a pak z toho vznikne přátelství… a to může vydržet celej život a pomůže někdy přežít i ty nejhorší chvilky v životě. A to za pár hloupejch odpolední s posměvačnejma známejma myslím stojí :o)

Další odpovědi
hanulka11

Nejsi pátý kolo u vozu. Vím sama ,že pokud jsme byli tři ,tak to nikdy nedělalo dobrotu, vždy byly dvě proti jedné -máš prostě jen den blkec, ale zítra bude líp . Neber si to, že se všechno spiklo proti tobě , tak to není -to jen člověku vše připadá nespravedlivé a černé.

poa.li

… a kromě toho, co tady píšou ostatní (s čímž zcela souhlasím) taky platí to, že pokud si budeš stačit sama a budeš sebevědomá, budou to ostatní, kteří za Tebou půjdou a bude pro ně ctí s Tebou mluvit. Všímej si sebe… Určitě máš spoustu vlastností, kterých si na sobě vážíš, tak se na ně soustřďuj.

aramah

Konečně jsem pochopila odbornou otázku,já nána hloupá!

aramah

Tak už je přesunuta,To jsem sama ráda že snad až taková nána nejsem.......

kropitko

To chce klid. Trochu rozumím tomu, jak se cítíte. Trochu tu okolo otázek vznikl chaos a bohužel ne každý chtěl, možná ještě chce respektovat nová pravidla. Tak jste se v tom prostě jen ztratila. Nerozuměla jste všemu co se tu psalo, zřejmě ani tomu,co jsem se tu snažila celou dobu prezentovat. Jsem ráda, že jste pochopila. Přeji hezký den.

kropitko

To, že se tvoje nej kamarádka baví s tvou ex kamarádkou přeci hned neznamená, že jsi ji ztratila. Ale pokud jí to budeš vyčítat, tak ti zaručuji, že ji dřív nebo později stratíš. Doporučuji aby jste si spolu promluvili a ty jsi jí bez jakýchkoliv výčitek řekla co tě trápí a zeptala se, jak to bude dál s vaším přátelstvím, když se teď stýká s tvou bývalou kamarádkou. Řekni jí, že jí máš ráda, že ti na vašem přátelství záleží, no a tak podobně. Věřím, že to bude O.K