Answer Me

Znáte historii odpovedi.cz? Kdy stránka vznikla?

Jsou tu uzivatele, kteri tu byli hned od založení tohoto webu (případně od stejného roku)?

Jak hodnotíte Odpovědi.cz, čím pro vás jsou? Pomáhají vám, nalézáte tu odpovědi na otázky nebo sami pomáháte druhým s odpověďmi? Nebo se nudíte, tak si zajdete na tuto stránku a prohlédate si, co vás zajímá, popřípadě trolíte ostatní uživatele — spamujete zbytečnými otázkami (jako je asi tato :'D) nebo v odpovědích.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… takto vypadaly: http://web.ar­chive.org/web/200906­03013646/http://od­povedi.cz:80/ při spuštění „01.06.2009 – Dnes byla spuštěna beta verze serveru Odpovědi.cz“
…první uživatel (po adminovi): https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/2 … registrace duben 2009

Další odpovědi
annas

Na stejnou otázku jsem odpovídala. Nebyla jsem si jistá, zda šlo o květen nebo červen. 2009.

Psala jsem tehdy na Odpovědi a dostala jsem odpověď od tehdejšího ředitele l ing. Štipka.

„Dobrý den,
ano uvádíme zkušební provoz od 1.5. a ostrý provoz od 1.9.
S pozdravem
Jan Štípek
Odpovědi.cz “

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdy-vznikl-web-http-www-odpovedi-cz

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-tu-nekdo-aktivni-jiz-od-zalozeni-stranek-www-odpovedi-cz

V odkazu historie Odpovědí a kdo stále u jejich zrodu.

„Kdo vymyslel tuto "stránku“?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-vymyslel-tuto-stranku

led

Odpovedi.cz vznikli apríl-máj 2009. Z pôvodných užívateľov tu myslím, že už nikto nie je. Dnešní „služobne najstarší“ užívatelia sú tu od oktobra-novembra 2009.

Jeden z užívateľov Michal Kolesa sa okrem svojich „plaveckých otázok“ preslávil aj ako hrdina divadelnej hry o internetovej závislosti, ktorá vlastne vznikla na základe jeho internetových citátov.

relux

Kdy vznikla, netuším, hodnotím kladně, ale myslím, že zakladatel by mohl trochu pozměnit -bez urážky- stoletý design těchto webovek. Co se týče odpovědí, luxus. Poradili mi tady i ohledně věcí do školy, jen mě mrzí hloupé komentáře některých nositelů zlatých medailí, ale doufám, že bezo dosáhnou jisté míry mravní vyspělosti:-)

led

Mc Merkurion, ďakujem za potvrdenie mnou udaného termínu vzniku www.odpovedi.cz „apríl-máj 2009“, viď vami uvedený mesiac registrácie užívateľa Tomas12

annas

Vložila jsem odlaz, tehdy jsem psala řediteli, odpověděl, že 1. 5. Jsem překvapená, že uživatel má uvedený duben.

Zřejmě jde o to, co považují za oficiální zahájení.

led

annas, ten apríl v tom prípade sedí. Pretože ak mala začať testovacia prevádzka od 1.mája, bolo treba vopred vytvoriť prvotnú uživateľskú základňu (väčšinou najbližších spolupracovníkov a priateľov), na ktorú sa potom pripájajú uživatelia z radov verejnosti. Ja som ju objavila ešte pred letom, ale priznávam, v tej dobe ma veľmi nenadchla až keď pribudli ďalší uživatelia z verejnosti, začala byť zaujímavejšia svojim zameraním. Najprv som písala prevažne časky, kedže išlo o český server, ale neskôr na žiadosť niektorých vtedajších užívateľov, som začala používať aj slovenčinu. Preto moje príspevky nájdete v oboch jazykoch.

annas

led,

děkuji za vysvětlení. Zřejmě tehdejší ředitel uvedl oficiální, i když zkušební provoz.

Odpovědi se staly zajímavějšími po DniD, tehdy patřily k nejlepším na netu.

U hodnocení různých podobných serverů předčily i Poraďte. Bohužel, to trvalo jen krátce.

Někde je to v otázkách, jenže špatně se hledá, když nevím, jak se mám zeptat.

O slovenštině a češtině vím.

zjentek

Relux, klidně běž s mravní vyspělostí někam, kde je to mravně vyspělý a tady s tím zbytečně neopruzuj, je to nemravné. A klidně si TAM pak můžeš pozměnit i design webovek k svýmu obrazu, možná, až tam prokážeš dostatek svý mravní vyspělosti tywoe. Vše stojí za pokus. Keywords: zlatý, doporučení, morálka.