Gregor

Kdy vznikl web http://www.od­povedi.cz/?

kdy vznikla tato stránka http://www.od­povedi.cz/

Nejlepší odpověď
kropitko

To je spíš otázka pro autory těchto stránek,ale vím kdy padla první otázečka

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uplne-nejzasadnejsi-otazka-ohledne-zivota-vesmiru-a-tak-vubec

Další odpovědi
annas

Našla jsem statistiku z 1. 3. 2010.
Komunitní web Odpovědi.cz překročil za pouhých 6 měsíců provozu 10.000 zodpově­zených otázek.
Počítám-li dobře, tedy 1. 9. 2009 byly odpovědi spuštěny načisto. Předtím šlo o zkušební provoz (asi od 1. 4.).

Doplňuji:
Dnes jsem dostala odpověď z Odpovědí, takže moje odpověď byla správná (Nebyla jsem si jistá datem zahájení, opravila jsem na 1. 5. v diskuzi)

Dobrý den,
ano uvádíme zkušební provoz od 1.5. a ostrý provoz od 1.9.
S pozdravem
Jan Štípek
Odpovědi.cz

blesk26

Smluvní podmínky používání serveru Odpovědi.cz nabyly účinnosti dne 1.5.2009 (viz. poslední řádek v podmínkách).

Takže předpokládám, že naostro se to rozjelo v květnu minulého roku :)

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/pod­minky

GangstaHelper

Souhlasím s bleskem (já tu jsem přece už od 8/2009). Sám bych tipoval tak červen-červenec 09.

Ve zkušebním provozu byly odpovědi ještě ve čtvrtek (17.6.2010), kdy bylo pod logem napsáno BETA. Toto označení zmizelo při příležitosti změny rozložení a demolici designu.
Doplňuji:
Co na to říct, Annas, … Už jsem se jednou divil, že nám změny provozovatel nedává vědět. V době, kdy mělo dojít k nějakému přechodu do ostrého provozu, jsem tady chodil a žádný rozdíl poznat nebyl. Je zajímavé, že je pro provozovatele důležitější vydat tiskovou zprávu, než o tom informovat samotné uživatele stránky.

Pod pojmem zkušební provoz si ale představuju něco jiného, dalo by se říct to, jak stránky fungovaly do nasazení reklam před pár dny, kdy právě ještě nesly označení BETA.

annas

Napsala jsem provozovateli, odpověď zveřejním.

Ale znova jsem hledala a našla toto:

Ukončení testování portálu je k 31. 8., do plného provozu vstupuje od 1. 9. Zároveň budou spuštěny nové uživatelské funkce, které zpříjemní život komunity.

Opravuji – ne 1. 4. (nevěděla jsem jistě), ale 1. 5. 2009.

http://www.lu­pa.cz/tiskove-zpravy/odpovedi-cz-od-1-zari-v-ostrem-provozu/

annas

GangstaHelpere, nic se neděje. Já zase tolik nerozumím zkušebnímu či ostrému provozu. V té době jsem tady nebyla, v pravidlech se rovněž o zkušebním provozu nemluví. Jen je dobré, že je informace potvrzena. Kvůli příštímu případnému dotazu.

Stejně se objevuje stále něco nového (i horšího), takže pojem „naostro“ je relativní.