Hawajka

Znamená tohle obsah?

Rusko je rozhlohou 17 102 345 km² . A to znamená obsah Ruska? Toto číslo?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ach bože , jak hluboko jsme klesli.

Další odpovědi
Dochy

Geometricky je to obsah. Ale pokud se mluví o obsahu v souvislosti s nějakou zemí, pak musí být upřesněno co se tím myslí. Ono Rusko kromě jiného obsahuje nějaká města, nějakých 150 milionů lidí, nějaké tanky, spoustu pro nás naprosto nepochopitelných názorů atd…

Putin

Jistě, co jiného ;)

Funna

proboha kolik je ti roků, že se ptáš na takové základní věci…už při otázce s plejtváky mi to bylo divné, ale tohle mne dorazilo úpně…

briketka10

je psáno rozloha, tak je to rozloha a né obsah
já se snad vážně už dnes opupínkuju :))

arygnoc

obsah je „vedecky“ plocha.
ale nie je to v tomto prípade vhodný termín, ako vhodný sa javí rozloha.
a stále je to o tom istom.

;-Q

ivzez

Doplnila jsem svou odpověď v otázce o zajímavostech k obsahu.
Podívej se tam, snad ti bude jasné, co patří do projektu do fyziky:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosim-jaka-je-zajimavost-o-obsahu

quentos

isteron: to si pletete s objemem…