karecekmaplo

Ćím to může být, že má hodně lidí dva špičáky žluté?

Vsimli jste si ze hodne lidi ma dva spicaky zlute ? i ja to mam..vsechny zuby komplet bíle jen dva nažloutlé spicaky,videl jsem to u hodne lidi, cim to muže byt způsobeno?

Žluté zuby přední

Nejlepší odpověď
da ny

To, že jsou zejména v horním frontálním úseku zuby 3+ a +3 tmavší,
„žluté“ je normální, zcela běžný, zřejmě „přírodní jev“. :D
Dokonce i premoláry a moláry mívají odlišnou barvu od řezáků.
U incizální hrany mohou být řezáky světlejší, až transparentní.
Pak je nějaká základní barva a u kořene opět jiná, tmavší. Každý to má jinak……

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.