Avatar uživatele
anonym

ženy a kouření

Proč všechny krásný, milý a inteligentní holky, dívky, dámy, slečny a paní holdují nikotinu? To je to tak in? Vážně nikde není nekuřačka se stejnýma vlastnostma?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fortin před 5203 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iwetax

Protože pak holka nemusí tolik jíst, proto je hezčí. Já když kouřila , tam mi stačilo sníst 1 jablko za 3 dny. Neměla jsem chuť, proto jsem byla hubená-hezká. Když jsem přestala kouřit,chuť se mi vrátila a za půl roku jsem ztloustla 20kg, do roka jsem měla o 35kg víc , stala jsem se tak ošklivou nekuřačkou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
KOLMIX

Jó, taky se mi zdá, že kuřaček nějak přibývá, a to hlavně mezi školačkami a mladicemi. A to už to před cca 10-ti lety vypadalo docela slibně – že kouření je na ústupu, ale dnes je to úplně naopak.

Nemyslím, že by byly ženy a dívky tak uvědomělé, že by chtěly v době krize podpořit stát placením daní z cigaret, spíš v tom bude jistá emancipace – zatímco dříve kouřili povětšinou chlapi, ženy mezi své „dokazování“ chlapům že „to umím taky – a ještě mnohem líp!“ prostě přidaly i tuto neřest ☹

A pak si my chlapi máme mít z čeho vybírat – když líbat se s kuřačkou je jak olizovat popelník…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
georgia

Muži jsou čím-dál neschopnější uživit rodinu atd.Takže ženy začínají přebírat i mužské chování a vlastnosti.Vždyť kolik žen se bez mužů zcela obejde ve všem.Cítí se jako hlavy rodiny a i tak se začínají chovat i mluvením.Pracuji v hospodě a neuvěřitelné je-jak jsou ženy hrubé,kouří,pijí a bijí se více než chlapy. Bože,kde se ztrácejí jemné a křehké ženy!Skoro nevidím žádný rozdíl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Není pravda, že když je holka krásná a milá a inteligentní, tak musí prostě kouřit. Není to pravidlem. Nevím v jakém jste věku. Pokud je vám pod 20, tak to hodně holek dělá proto, že si potom připadají starší a mají pocít, že jim konečně nemůžou rodiče do všeho kecat. Alespoň tak to bylo u mě. Pokud jste starší než 20, tak se pohybujete mezi špatnými lidmi. Zkuste změnit diskárnu. Možná tam natrefíte na dívky, které jsou krásné, milé a inteligentní a nekouří. A pokud onu dívku máte rád, tak jí zkuste naznačit, že by byla mnohem krásnější, kdyby jí ta cigareta nehyzdila. Možná kouřit přestane. Já jsem z lásky přestala. Přeji hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

já jsem nekuřačka taky to nemám ráda to kouření

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Je přece rovnoprávnost a ženy se chcou chovat jak muži,nosí kalhoty a zkouší i kouřit jako muži.Kdyby muži nekouřili,nekouřili by ani ženy si myslím.Kdo objevil tabák?Muž přece.Jestli chcete aby ženy nekouřili,zrušte cigarety,jestli se vám to podaří.Tabákové společnosti na tom vydělávají a když kouří i ženy,tím líp pro ně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek