ženy a kouření

Proč všechny krásný, milý a inteligentní holky, dívky, dámy, slečny a paní holdují nikotinu? To je to tak in? Vážně nikde není nekuřačka se stejnýma vlastnostma?

Nejlepší odpověď
iwetax

Protože pak holka nemusí tolik jíst, proto je hezčí. Já když kouřila , tam mi stačilo sníst 1 jablko za 3 dny. Neměla jsem chuť, proto jsem byla hubená-hezká. Když jsem přestala kouřit,chuť se mi vrátila a za půl roku jsem ztloustla 20kg, do roka jsem měla o 35kg víc , stala jsem se tak ošklivou nekuřačkou.

Další odpovědi
KOLMIX

Jó, taky se mi zdá, že kuřaček nějak přibývá, a to hlavně mezi školačkami a mladicemi. A to už to před cca 10-ti lety vypadalo docela slibně – že kouření je na ústupu, ale dnes je to úplně naopak.

Nemyslím, že by byly ženy a dívky tak uvědomělé, že by chtěly v době krize podpořit stát placením daní z cigaret, spíš v tom bude jistá emancipace – zatímco dříve kouřili povětšinou chlapi, ženy mezi své „dokazování“ chlapům že „to umím taky – a ještě mnohem líp!“ prostě přidaly i tuto neřest ☹

A pak si my chlapi máme mít z čeho vybírat – když líbat se s kuřačkou je jak olizovat popelník…

georgia

Muži jsou čím-dál neschopnější uživit rodinu atd.Takže ženy začínají přebírat i mužské chování a vlastnosti.Vždyť kolik žen se bez mužů zcela obejde ve všem.Cítí se jako hlavy rodiny a i tak se začínají chovat i mluvením.Pracuji v hospodě a neuvěřitelné je-jak jsou ženy hrubé,kouří,pijí a bijí se více než chlapy. Bože,kde se ztrácejí jemné a křehké ženy!Skoro nevidím žádný rozdíl.

afro.minerva

Není pravda, že když je holka krásná a milá a inteligentní, tak musí prostě kouřit. Není to pravidlem. Nevím v jakém jste věku. Pokud je vám pod 20, tak to hodně holek dělá proto, že si potom připadají starší a mají pocít, že jim konečně nemůžou rodiče do všeho kecat. Alespoň tak to bylo u mě. Pokud jste starší než 20, tak se pohybujete mezi špatnými lidmi. Zkuste změnit diskárnu. Možná tam natrefíte na dívky, které jsou krásné, milé a inteligentní a nekouří. A pokud onu dívku máte rád, tak jí zkuste naznačit, že by byla mnohem krásnější, kdyby jí ta cigareta nehyzdila. Možná kouřit přestane. Já jsem z lásky přestala. Přeji hodně štěstí.

panenka

já jsem nekuřačka taky to nemám ráda to kouření

Klarisa

Je přece rovnoprávnost a ženy se chcou chovat jak muži,nosí kalhoty a zkouší i kouřit jako muži.Kdyby muži nekouřili,nekouřili by ani ženy si myslím.Kdo objevil tabák?Muž přece.Jestli chcete aby ženy nekouřili,zrušte cigarety,jestli se vám to podaří.Tabákové společnosti na tom vydělávají a když kouří i ženy,tím líp pro ně.