led

Vědci: jedna cigareta škodí ženám jako pět mužů

Tabákovému kouři způsobuje ženské tělo je mnohem silnější poškození než muži. Hodnota za škody, které jsou vypočteny vědci, je 5 až 1.

To jsou výsledky studie předložené profesorem Tremolo Helena z oddělení farmakologické vědy, univerzity v Miláně na kongresu Evropské kardiologické společnosti v Paříži.
Je to pravda?
zdroj:
http://rv-otvet.ru/heal­th/uchenye-odna-sigareta-dlya-zhenshhin-vredna-kak-pyat-dlya-muzhchin.html
Все обо всём
Informační a vzdělávací portál
Ученые: одна сигарета для женщин вредна как пять для мужчин
Doplňuji:
Hanulka, takto vyzerá „šílený google překlad“.
správne má byť"
Tabakový kouř způsobuje ženskému tělu mnohem silnější poškození než mužům v pomere 5:1.

Nejlepší odpověď
www

Kouření jistě škodí, ale podobné srovnání je naprosto nesmyslné. Těchto věcí je na netu plno, není potřeba propadat panice 😁
Názor

Další odpovědi
anonym

Tak ted to musim jeste vydelit , nebo vynasobit… , abych vedela , jak na tom vlastne jsem. !? 🙂 -iv-
Doplňuji:
Doplnuji po 5 hodinach :
Stale jeste pocitam ! -iv-

hanulka11

toto je šílený překlad
Tabákovému kouři způsobuje ženské tělo je mnohem silnější poškození než muži. Hodnota za škody, které jsou vypočteny vědci, je 5 až 1
no nevadí ale úplně mě to praštilo do očí

já nekouřím, takže mi ani muži neškodí:D :D :D

fcoop

Jedna..........jako pět mužů.

Teda – chvilku mi to trvalo,než jsem to pochopil.

Cigára JSOU škodlivý,to ano.Ale jako 5 mužů? Takže když vykouří žena 10 cigaret,utrpí škodu,jakoby jí ublížilo 50 chlapů?

Vážně – něco na tom bude,ženy snášejí alkohol daleko hůř než muži,stanou se rychleji závislými a daleko hůř se z alkoholizmu léčí.

led

Hanulka, ste jediná, ktorá si všimla opačný význam prvej vety. Ďakujem.
Takto to dopadne, keď prsty sú rýchlejšie než rozum.