Avatar uživatele
led

Vědci: jedna cigareta škodí ženám jako pět mužů

Tabákovému kouři způsobuje ženské tělo je mnohem silnější poškození než muži. Hodnota za škody, které jsou vypočteny vědci, je 5 až 1.

To jsou výsledky studie předložené profesorem Tremolo Helena z oddělení farmakologické vědy, univerzity v Miláně na kongresu Evropské kardiologické společnosti v Paříži.
Je to pravda?
zdroj:
http://rv-otvet.ru/heal­th/uchenye-odna-sigareta-dlya-zhenshhin-vredna-kak-pyat-dlya-muzhchin.html
Все обо всём
Informační a vzdělávací portál
Ученые: одна сигарета для женщин вредна как пять для мужчин
Doplňuji:
Hanulka, takto vyzerá „šílený google překlad“.
správne má byť"
Tabakový kouř způsobuje ženskému tělu mnohem silnější poškození než mužům v pomere 5:1.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: led

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, kapka, Kerberus, anonym, fcoop před 4611 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Kouření jistě škodí, ale podobné srovnání je naprosto nesmyslné. Těchto věcí je na netu plno, není potřeba propadat panice 😁
Názor

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tak ted to musim jeste vydelit , nebo vynasobit… , abych vedela , jak na tom vlastne jsem. !? 🙂 -iv-
Doplňuji:
Doplnuji po 5 hodinach :
Stale jeste pocitam ! -iv-

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

toto je šílený překlad
Tabákovému kouři způsobuje ženské tělo je mnohem silnější poškození než muži. Hodnota za škody, které jsou vypočteny vědci, je 5 až 1
no nevadí ale úplně mě to praštilo do očí

já nekouřím, takže mi ani muži neškodí:D :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Jedna..........jako pět mužů.


Teda – chvilku mi to trvalo,než jsem to pochopil.

Cigára JSOU škodlivý,to ano.Ale jako 5 mužů? Takže když vykouří žena 10 cigaret,utrpí škodu,jakoby jí ublížilo 50 chlapů?

Vážně – něco na tom bude,ženy snášejí alkohol daleko hůř než muži,stanou se rychleji závislými a daleko hůř se z alkoholizmu léčí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Hanulka, ste jediná, ktorá si všimla opačný význam prvej vety. Ďakujem.
Takto to dopadne, keď prsty sú rýchlejšie než rozum.

před 4611 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví