norek

Kouření u žen-jaky máte na to názor?

Včera jsem viděla takovou tlustošku jak stojí jako frajerka a hulí.Vůbec se mi to zdálo divné.Nevadí mi když někdo kouří ,ale spíše se mi to hodí k nějaké štíhle paní nebo dívce ale taková mamina a myslí si co neni.

Nejlepší odpověď
1popelka1

Tak štíhlá žena/dívka vypadá celkově lépe než neudržovaná tlustá žena, navíc, která si myslí, jak není úžasná a krásná 🙂.

Mě se kouření nelíbí na nikom, ani na muži, ale toleruji je, pokud mi nečoudí do obličeje nebo nekouří na zastávce.

Ten který je: Použila jsem spojení neudržovaná tlustá/obézní žena, která se tváří jako „borka světa“.
Proti těm, kteří jsou obézní ze zdravotních důvodů a nemůžou si za svou postavu sami, nemám vůbec nic. A mnohdy jsou to veselejší a vyrovnanější lidé…

Další odpovědi
ten který je

Hm,zajímavé reakce posuzující člověka podle vzhledu.Opravdu inteligentní příspěvky…

anonym

Slušně řešeno, kouření stojí za *****. Je to blbej zlozvyk jako šťourání se v nose… i když, šťourání v nose by bylo snad i přijatelnější – nezpůsobuje rakovinu.

Dilema: …ale jak jinak vyplnit ten čas, kdy dávný zvyk předků zavelí nacpat „prst do nosu“ ?? To je nejspíš vyzva pro ty nejstatečnější z nejstatečněj­ších! ☹

//

názor ivetax nezní poprvé, je to asi nejčastější argument proc je dvacet cigaret denne docela dobry napad … je otazkou zda pak neni celkove zdravější a učinější zajít v takové situaci na podvázání žaludku spíš, než jeden malý komplex vyměnit za doživotní smrad a ustřižený metr života. Holky, opravdu nehloupněte.

iwetax

Cigarety mají jednu skvělou a právě pro tlusťošky kouzelnou vlatnost a to: Navozují nechutenství, kazí chuť k jídlu. Pokud máte chuť na rohlíky (tak 6rohlíků a 20dkg šunky) se šunkou , zapálíte si a chuť vás přejde. Je to 70%účinný lék na obezitu. A my ženy máme nevíhodu , že ten vzhled a štíhlost je pro okolí důležitější než nekuřáctví. Jak budete nadávat tlusťošce (ty tlustá kr.) a jak kuřákovi (ty kouřící k.- to fakt neurazí)?
Doplňuji:
Jenže já jsem závislá na tom jídle a ne na cigaretách. Hold každý máme nějakou závislost.

Jahoda

Mně se to nelíbí u nikoho, že kouří. A u žen už vůbec ne. Ty frajerky a frajery znám taky. Jednou jsem chodila po Brně a viděla jsem, jak nějaká žena (také obézní) stála uprostřed chodníku, měla natáhlou ruku a v ní cigaretu. Nechápala jsem, co to je za postoj. Jenže já šla zrovna po tom chodníku, kde stála a myslela jsem si, že uhne. Opak byl pravdou. Prošla jsem kolem ní a jen slyšela, jak mi po bundě přejela její cigareta. Myslela jsem, že tam snad vybuchnu. Zeptala jsem se jí, zda by se mi neměla omluvit. Prý ne… Nevychovanost první kategorie. Bundu jsem naštěstí poničenou neměla, ale…

Takových příhod mám mnoho, kdy jsem na vlastní oči viděla, kam až může lidská nevychovanost do­jít.

Jinak je to každého věc, zda kouří, či ne, ale… 😉

tomash

Jednou mě to doslova zarazilo u jedné paní, co jednou rukou tlačila kočárek a v druhé křečovitě svírala tu milovanou tyčinku. Ale jinak obecně – ať si kdo chce, dělá co chce.

Bunnik

Cigareta se nehodí k nikomu, ať je to muž či žena nebo štíhlý či obézní (tam je to horší ze zdravotních důvodů). Bohužel ve spoustě filmech se kouření propaguje… hlavní postavy kouřej a jsou „děsně cool“… Kouření způsobuje rakovinu, chronický kašel, chronickou bronchoitidu, je to výrazný rizikový faktor onemocnění srdce (angina pectoris, infarkt myokardu…), aterosklerózu (to může vyústit v mozkovou mrtvici, infarkt, porucha chůze), trombózy, až embolie – poškození plic, mozku, ledvin… poškození periferního nervového systému – od brnění prstů kdoví po co… periferní zužování cév… horší hojení ran… asi bych takhle zvládla ještě chvilku pokračovat… MYSLÍTE, ŽE TO ZA TO STOJÍ????

iceT

ja taky kourim,ale v zivote by me treba nenapadlo vlezt pod strisku na zastavce a zapalit si tam,i kdyby byla prazdna,natolik jsem taktni,nebo si zapalit ve spolecnosti nekuraka.ale co udelate,kdyz vidite,jak kouri skupinka deti jeste skolniho veku?asi nic,protoze vam jeste vynadaji,ze se jim nemate plest do zivota.

dudu

Obě dcery za mlada, asi po vzoru svého nehodného otce, kouřily a mladší, coby zdravotní sestra, při nočních směnách docela dost. K našemu potěšení s příchodem mateřství přestaly a od té doby na téma kouření káží o škodlivosti lépe, než každá armáda spásy. Jsou to holt rozumné holky.
Bohužel já přes řadu pokusů přestat, nadále hulím dál.

anonym

Ja sama jsem nekurak,jen tomu tady nerozumim,to jako kdyby hulila stihla baba,tak to je dobry?No nevim,ale souhlasim s ten ktery je!

anonym

mám za to že ženě cigareta nesluší,ale jsem odnaučený kuřák tak vím jak je těžké přestat naštěstí se mi to podařilo

Miroslavst

Kouření u žen není vůbec špatné. Zkuste to někdy s partnerem a uvidíte jak bude rád. :D

pondělí

HELE NORKU,JEŠTĚ ŽIJEŠ,NEBO UŽ JSI PREPAROVANÁ NA LÍMCI,

VÍTE,NEODSUZUJTE A LE POSUZUJTE,SAMA NEVÍTE,KOMU LEŽÍTE V ŽALUDKU NEBO VE SLINÁXH

ReHu

Myslím, že kouření se nehodí pro žádnou ženu, štíhlou ani s nadváhou.

Obecně namám ráda kuřáky celkově. Ale toleruji je.

A také by mě zajímalo, jak víte, co si ona dotyčná myslí, že není.

Vicki

At si kouří kdo chce co chce-tlustej nebo hubenej-je to každého věc.Já nekouřím 12let a abych uvažovala ke komu se to hodí,tak to mně tedy nikdy nenapadlo.Vzpomněla jsem si na dědu,který říkal:h…o je menší a kouří taky.

ellei

Odkdy se kouření stalo módním doplňkem pro nějakou vyšší vrstvu nebo co? Asi nechápu jak to myslíte…